Kariéra

Pravidelne hľadáme jednotlivcov, ktorí obohatia náš tím

My v HKV sa nedelíme na advokátov a tých ostatných. Úspech našej kancelárie je zásluhou skvelej zohratosti všetkých našich ľudí. Od podporného staffu, študentov, cez koncipientov až po partnerov. Ak sa chceš na našom úspechu podielať aj ty, dáme ti priestor.

Aktuálne nemáme žiadnu otvorenú pozíciu.

Môžete nám však poslať svoj životopis a ak otvoríme pozíciu vhodnú pre vás, ozveme sa vám.

Svoj životopis pošlite na jobs@hkv.sk.

Prečo sa uchádzať o prácu práve u nás?

Dbáme na work-life balance

Žijeme v dobe, kedy sa práca po pracovnej dobe stala už pomaly samozrejmosťou. Za roky praxe sme sa však naučili, že len oddýchnutý človek môže byť skutočne efektívny. Preto nadčasom rozhodne nefandíme a staráme sa, aby naši ľudia mali dostatok času na regeneráciu pracovnej sily.

Podporujeme diverzitu

Jediným kritériom pri výbere kandidáta je pre nás jeho šikovnosť. Radi dáme príležitosť každému, kto nás presvedčí o svojich schopnostiach. Pohlavie, farba pleti, orientácia či vierovyznanie pre nás nehrá žiadnu úlohu.

Sme spoločensky zodpovední

Chceme žiť v lepšej krajine a uvedomujeme si, že aj my k nej vieme prispieť. Preto nám nerobí problém ponúknuť naše služby aj pro bono. Pravidelne pomáhame neziskovkám a prostredníctvom prednášok na školách vzdelávame budúcu generáciu právnikov.